Svetainės atsakomybės apribojimas

Autorinės teisės

Svetainėje cukrinelape.com pateikiamos informacijos autorių teisės priklauso informacijos autoriams ar atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos.

Cukrinė Lapė vardas ir logotipas yra VšĮ Cukrinė Lapė nuosavybė ir yra saugomi Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti cukrinelape.com svetainėje esantys prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos prekių ir ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Svetainės cukrinelape.com turinys yra bet kokia svetainėje cukrinelape.com viešai paskelbta tekstinė, vaizdinė, garsinė ir kitokio pobūdžio medžiaga. Šis turinys yra skirtas tik asmeniniam cukrinelape.com vartotojo (skaitytojo) naudojimui.

Parduoti ar kitaip platinti, kopijuoti, spausdinti, viešai demonstruoti ar kitaip atkurti cukrinelape.com svetainėje naudojamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be autorių leidimo yra griežtai draudžiama. Visais klausimais dėl autorinių teisių bei cukrinelape.com esančios medžiagos panaudojimo prašome kreiptis el. paštu info@cukrinelape.com arba tinklapyje nurodytais kontaktais. Leidime nurodoma informacijos bei Cukrinė Lapė logotipo naudojimosi sąlygos ir apribojimai.

Atsakomybės apribojimas

Svetainėje pateikiama informacija nepakeičia gydytojo konsultacijos. Svetainės cukrinelape.com lankytojai visais savo sveikatos klausimais turėtų tartis su savo gydytoju.

Svetainės cukrinelape.com informacija yra tik bendro pobūdžio, kuri nebūtinai yra visapusiška, išsami, tiksli ar naujausia, nėra medicininė, techninė ar teisinė konsultacija, tačiau informacijos autoriai siekia, kad skelbiama informacija būtų tiksli ir nuolatos atnaujinama. Cukrinė Lapė pasilieka teisę bet kada be išankstinio įspėjimo keisti ar ištrinti svetainėje cukrinelape.com esančią informaciją bei tobulinti svetainės turinį.

Kai kurie cukrinelape.com svetainėje pateikiami duomenys ar informacija gali būti parengti arba sudaryti tokiose rinkmenose arba tokiais formatais, kuriuose gali būti klaidų, todėl Cukrinė Lapė negali visiškai užtikrinti svetainėje pateikiamos informacijos tikslumo ir išsamumo.

Cukrinė Lapė nėra atsakinga už:

– bet kokius cukrinelape.com svetainės paslaugų trikdžius bei atsirandančias klaidas;
– bet kokius netikslumus, neatitikimus ar trūkumus, susijusius su svetainėje pateikiama informacija;
– trečiųjų asmenų pateiktą informaciją bei jų interneto tinklalapių nuorodas bei turinį;
– bet kokią žalą, kuri atsirado dėl neteisėto ar nesąžiningo trečiųjų šalių įsibrovimo, virusų ir dėl to pakeistos svetainėje pateikiamos informacijos;
– bet kokią materialinę, nematerialinę žalą, nesvarbu, kokia būtų jos kilmė, priežastis ar pobūdis, įskaitant bet kokias išlaidas, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys dėl cukrinelape.com svetainėje pateiktos ar ją pasitelkiant gautos informacijos, įskaitant (tačiau neapsiribojant tuo) bet kokias klaidas ar nesutapimus tokiame turinyje, taip pat kuri atsirado dėl trečiųjų asmenų prieigos ar negalėjimo prieiti prie svetainės.

Visa atsakomybė už svetainėje cukrinelape.com esančio turinio naudojimą tenka svetainės  lankytojams, t. y. cukrinelape.com svetainėje pateikta informacija lankytojas naudojasi išimtinai savo nuožiūra bei rizika, ir jis yra atsakingas už žalą, padarytą jo sveikatai, medicininei įrangai, kompiuterinei ar kitai elektronikos sistemai, taip pat prisiima visas gydymo išlaidas bei išlaidas, būtinas paveiktų techninių sistemų aptarnavimo paslaugoms bei remontui. Svetainės lankytojas taip pat pats atsakingas už šalies, iš kurios pasiekia cukrinelape.com, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

Komentarų, atsiliepimų pateikimas

Svetainė cukrinelape.com suteikia galimybę registruotiems svetainės lankytojams rašyti įvairaus pobūdžio komentarus, nuomones, atsiliepimus ir pasiūlymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę internetinės svetainės lankytojai, kuriems gali būti taikoma baudžiamoji, administracinė ar civilinė atsakomybė už  tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti asmenį komentarus, diskriminuojančius, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Svetainė cukrinelape.com neužtikrina svetainės lankytojų pasisakymų išsamumo, naudingumo ir teisingumo bei neredaguoja komentarų. Jeigu manote, kad konkretus komentaras cukrinelape.com svetainėje yra melagingas, pažeidžiantis teisės aktų reikalavimus, įžeidžiantis, taip pat jeigu Jūsų asmeninė informacija buvo paskelbta cukrinelape.com svetainėje be Jūsų sutikimo, apie tai prašome pranešti elektroniniu paštu: info@cukrinelape.com. Cukrinė Lapė pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti bet kokį vartotojo įdėtą atsiliepimą be jokio paaiškinimo.

Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, Cukrinė Lapė perduoda visą turimą informaciją apie cukrinelape.com lankytoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms, įskaitant, bet neapsiribojant IP (angl. internet protocol) adresą.